O NAS

Eksperci nieruchomości z doświadczeniem inwestorskim. Skupiamy się głównie na Trójmiejskim rynku, jednak jesteśmy otwarci na nowe możliwości.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży, zdobyte dzięki wieloletniej pracy w dużej korporacji.  Praca z ludźmi nauczyła nas, że najważniejsze są potrzeby ale również bezpieczeństwo klienta, co wykorzystujemy w naszej pracy.

Działamy z pasją i zaangażowaniem na najwyższym poziomie aby pomóc naszym klientom w wyborze własnego mieszkania lub domu. Dostosowujemy usługi pod indywidualne potrzeby klienta, ale również chętnie doradzimy w każdej kwestii. Obsługujemy klientów zarówno prywatnych jak i komercyjne inwestycyjne. Znajdziesz u nas nieruchomości z rynku pierwotnego jak i wtórnego.

Magdalena Milczarek

Właściciel Biura Nieruchomości

Ekspert ds. Nieruchomości

Jestem dumna z wieloletniego doświadczenia w obsłudze każdego rodzaju klienta oraz szczycę się setkami sfinalizowanych transakcji, z których nie raz rodzi się wieloletnia relacja biznesowa. Praca jest również moją pasją, uwielbiam różnorodne i ciekawe projekty, które wymagają ode mnie ponad przeciętnego zaangażowania i stanowią wyzwanie na każdym etapie współpracy. Dlatego największą satysfakcję odczuwam po sfinalizowaniu transakcji, które na początku wydają się skomplikowane, problematyczne lub nie możliwe do realizacji. Moim celem osobistym jest odczarowanie zawodu pośrednika nieruchomości, poprzez ukazanie iż inwestycja w tą współpracę to inwestycja w bezpieczną i spokojną przyszłość.

Sylwia Dygowska

EKSPERT FINANSOWY

Ekspert Finansowy z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży pośrednictwa finansowego i nieruchomości. W tym czasie pomogłam wielu Klientom spełnić ich marzenia o zakupie własnego mieszkania. Wiem, że moje doświadczenie i wiedza doceniane są przez moich Klientów, którzy chętnie rekomendują mnie rodzinie i swoim znajomym. Nawiązując ze mną współpracę każdy może liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie pośrednictwa finansowego oraz zakupu nieruchomości.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Sprawdź naszą ofertę i realizacje!